Zpětný pronájem

Zpětný pronájem

Pan Pavel zvažuje koupi apartmánu v apartmánovém komplexu Pueblo Checo za 60 tisíc USD. Jeho idea byla mít apartmán někde v teplé destinaci, aby mohl jednou za rok, na měsíc až dva, přiletět a užít si dovolenou například v zimním období. Nechtěl mít ale chátrající apartmán, který  by mu jen ztrácel na hodnotě. Pueblo Checo mu proto pomohlo sehnat apartmán. Ten je součástí české vesničky a v období, ve kterém je pan Pavel v Česku, jej pronajímá lidem, kteří zde přijedou na dovolenou. Pro pana Pavla to znamená, že má místo, kde si může když chce zaletět a odpočinout si a zároveň mu tato investice přináší zisk 10% ročně. Za 10 let bude mít tedy svou investici zpátky, a ještě k tomu apartmán v Dominikánské Republice, jehož hodnota se bude zvyšovat.

Líbilo by se Vám mít stejnou možnost jako pan Pavel ? Napište na info@www.pueblocheco.com

Paní Helena projevila zájem koupit nemovitost v Dominikánské republice. Pomohli jsme jí sehnat nemovitost dle jejích požadavků a sjednali jsme ji výhodnější cenu přímo s majitelem domu, kterému se prodej nemovitosti velmi hodil. Základní cena nemovitosti byla 250 000 USD a po jednání byla cena 205 tisíc USD. Paní Helena se ale nakonec obrátila na jinou realitní kancelář, která jí pomohla sehnat dům, přesně podle jejích představ, který stál jen 180 tisíc USD. Po 4 měsících se nám paní Helena emailem ozvala, že realitní kancelář jí sice prodala dům který chtěla, ale již ji neupozornila na fakt, že dům se nachází v bažinové oblasti a při jakémkoliv mírném dešti má v domě metr vody. Po konzultaci a zjištění více informací u našich právníků jsme zjistili, že hodnota domu, který od realitní kanceláře koupila za 180 000 USD se v této lokalitě pohybje okolo 90 tisíc USD. Paní Helena poznala, že realitním kancelářím nejde především o blaho klienta, ale o blaho své.

Chcete dopadnout při koupi nemovitosti či apartmánů lépe než paní Helena. Chcete individuální přístup a chcete znát předem všechny informace? Kontaktujte nás na: info@www.pueblocheco.com

Díky kvalitním a ověřeným informacím a excelentnímu týmu právníků jsme schopni najít a získat nemovitost od lidí, pro které je prodej nemovitosti v aktuální situaci výhodný, často až o 30% levněji.

Pro zájem o další informace vyplňte prosím formulář níže:

Možnost spolupráce v investicích či jiných službách : ozvěte se na email : info@www.pueblocheco.com

Popisované příběhy neslouží jako investiční doporučení.