O nás

O nás

Kdo jsme a co je vlastně Pueblo Checo?

Jsme skupina investorů, podnikatelů z různých oblastí, finančníků a developerů, kteří po několika návštěvách Dominikánské republiky, propadli její kráse a rozhodli se zde původně vybudovat projekt české vesničky „PUEBLO CHECO“ určenou především pro české a slovenské obyvatele, ale která se postupně rozrůstá na středoevropskou, tak abychom mohli do Dominikánské republiky jezdit se svými známými a přáteli.

Česká vesnice – španělsky „Pueblo Checo“ – se nachází na severu Dominikánské republiky v blízkosti menšího městečka Cabarete.

Jaké jsou naše cíle?

Našim cílem není vytvořit jen další z resortů, kterých v Dominikánské republice raketově přibývá, ale chceme lidem ukázat pravou Dominikánu. Nejen její krásné pláže a přírodu, ale také vstřícnou a milou povahu místních obyvatel.

Vytváříme především česko-slovenskou komunitu uprostřed Karibiku, tak aby se lidé nemuseli bát tuto krásnou zemi navštívit a začít zde třeba podnikat. Našim spolu-investorům i turistům nabízíme celou řadu služeb.

Pomůžeme také s využitím Vámi koupené nemovitosti během doby, kdy tady nebudete a také s údržbou a ostrahou.

Co nabízíme spolu-investorům?

Svým spolu-investorům nabízíme ubytování, výlety, možnost nákupu či prodeje nemovitostí a další služby (transfery, půjčení aut a skútrů, právní, daňové a bankovní služby atd.)

Dostanete možnost připojit se jako investor do nových developerských projektů v našem okolí, které připravujeme nebo jsou již započaté. Dále se  lze zapojit do mnoha dalších projektů, jako jsou například nákup půdy, výroba stavebních bloků, zpracování odpadů nebo nákup stavebních pozemků.

Pomůžeme s využitím Vámi koupené nemovitosti během doby, kdy tady nebudete a také s údržbou a ostrahou

Projekt „Pueblo Checo“ tedy není jen o turistice a výletech. Je to projekt, který také umožňuje značné příležitosti pro lidi, kterým se tato země líbí nebo kteří by chtěli na myšlence kterou zde budujeme a dalších projektech s tím spojených – mít možnost investovat větší či menší finanční prostředky.

Hlavní myšlenka není, abychom jen kupovali nemovitosti a ty celou dobu vlastnili a nabízeli turistům k ubytování, ale je to také o vytvoření možností pro lidi, kteří jsou již otrávení různými věcmi v České republice a celkově Evropě. Pro to, se také může stát, že budeme některou z nemovitostí které vlastníme a nabízíme k ubytování nabízet také k prodeji, ale pořád se budeme snažit, aby tato nemovitost i při prodeji zůstal v projektu „Pueblo Checo“ – tohle je totiž věc jak můžeme vytvořit a připravit půdu pro podnikání kohokoliv z Vás.

Tohle je princip celého Pueblo Checo. Vytvářet komunitu nových lidí (investorů, turistů), kteří zde v rámci Pueblo Checo s naší nebo bez naší pomoci mohou podnikat nebo jen žít a změnit tak svůj aktuální život jednodušeji, protože budou mít možnost čerpat z našich zkušeností a kontaktů.

To vše v českém, slovenském, anglickém, německém a španělském jazyce !

Zakladatelé projektu jsou

21979492_847339575441787_1666318638_n

František s rodinou

Investor, milovník přírody a místních lidí, který zde s přestávkami žije již druhým rokem.

Dominikánská republika se v posledních letech stává stále oblíbenější zemí nejen pro turisty, ale také pro investory. Nejlépe to jde pozorovat v severní části země, kde, za poslední dva roky, vzniklo nespočet nových hotelů, resortů a restaurací, které poskytly zázemí pro volnočasové aktivity a především pro vodní sporty.

Díky rostoucímu zájmu investorů dojde v blízké době k propojení města Cabarete a vedlejšího – většího města Sosua, zastavením celého pobřeží novými objekty.

I my jsme se rozhodli chopit se naší šance a investovat do vybudování Pueblo Checo právě zde. O investicích více zde

Dominikánci jsou známí tím, že si dokáží života naplno užívat. Milují hudbu a tanec, který je bezesporu nedílnou součástí každého jejich dne.

I vy si to s nimi můžete užít a kterýkoli večer navštívit místní bary nebo restaurace, ze kterých stále uslyšíte vycházet rytmy tradiční i moderní latinské hudby.

Ať již hledáte tichou pláž s bílým pískem, kterou budete mít téměř sami pro sebe nebo pláž s restauracemi a bary se skvělým mojitem na každém kroku, v okolí Pueblo Checo si vybere každý.
Na své si přijdou také milovníci vodních sportů.
V zimních a letních měsících (období větru) jsou místní podmínky ideální pro kiteboarding a windsurfing. Celoročně pak lze v okolí provozovat surfing, potápění a jízdu na vodních skútrech.

V blízkosti Pueblo Checo se nachází dobře vybavený supermarket, posilovna, obchůdky se suvenýry, půjčovna čtyřkolek a mnoho dalšího. Za zmínku a návštěvu stojí nedaleký kostel, který je určitě velkým zážitkem i pro nevěřící návštěvníky.

Dominikánci říkají: ,,República Dominicana- no problemo…” a tak to doopravdy je. V Dominikánské republice není nic problémem a můžete si zde splnit opravdu téměř všechny Vaše sny.

V případě potřeby, jsme tady my, připraveni udělat vše pro to, abyste si svůj pobyt u nás užili a do Dominikánské republiky se zamilovali stejně jako my.