O nás

O nás

Kdo jsme a co pojem „Pueblo Checo“ znamená?

Jsme skupina investorů, podnikatelů z různých oblastí, finančníků a developerů, kteří po několika návštěvách Dominikánské republiky propadli její kráse a rozhodli se spojit své životy s touto nádhernou zemí. Projekt Pueblo Checo vznikl se záměrem vybudovat česko-slovenské společenství v zemi, která je pro nás srdcem Karibiku. Chceme využít všech možností, které nám tato země nabízí. Změnit svůj život a životní styl, využít zajímavé obchodní, investiční a developerské příležitosti a také strávit příjemné chvíle v tropickém ráji a prožít si tak svůj sen.

Co nabízíme našim návštěvníkům?

Nabízíme ubytování v komunitě místních lidí, nezapomenutelné výlety a prožité chvíle. Zajišťujeme transfery z/na letiště, půjčení aut a skútrů, právní, daňové a bankovní služby atd. Poskytujeme informace a rady pro nákup zajímavých nemovitostí a pozemků. Pomáháme s rozjezdem vlastního či společného bussinesu. Nabízíme možnost připojit se k nám při budování našeho projektu Pueblo Checo a naplnit tak jeho myšlenky a záměr. Zároveň se finančně podílet a zapojit do našich společných projektů zaměřených na nákup nemovitostí, půdy a stavebních pozemků, k výrobě stavebních bloků, zpracování odpadů a dalších. Pomůžeme s využitím, údržbou a ostrahou Vámi koupené nemovitosti během doby, kdy tady nebudete.

Co nabízíme návštěvníkům?

Nabízíme ubytování v komunitě místních lidí, nezapomenutelné výlety a prožité chvíle. Zajišťujeme transfery z/na letiště, půjčení aut a skútrů, právní, daňové a bankovní služby atd.

Poskytujeme informace a rady pro nákup zajímavých nemovitostí a pozemků. Pomáháme s rozjezdem vlastního či společného bussinesu. Nabízíme možnost připojit se k nám při budování našeho projektu Pueblo Checo a naplnit tak jeho myšlenky a záměr. Zároveň se finančně podílet a zapojit do našich společných projektů zaměřených na nákup nemovitostí, půdy a stavebních pozemků, k výrobě stavebních bloků, zpracování odpadů a dalších. Pomůžeme s využitím, údržbou a ostrahou Vámi koupené nemovitosti během doby, kdy tady nebudete.

Projekt „Pueblo Checo“ tedy není jen o turistice a výletech, ale je projektem, který umožňuje využít příležitosti lidem, které tato země okouzlila stejně jako nás a rozvíjet tak myšlenky, jež jsme zde vybudovali. Zároveň se finančně podílet na budování nových projektů, ať už samostatně či formou partnerství.

Hlavní Myšlenkou není jen nemovitosti vlastnit a pronajímat turistům k ubytování, ale je to možnost vytvoření Vašeho druhého domova, pokud jste, stejně jako my, otrávení děním nejen v České a Slovenské republice, ale také celé Evropě.

Toto jsou principy celého projektu Pueblo Checo. Vytvářet komunitu nových lidí (investorů, turistů, podnikatelů aj.), kteří zde chtějí samostatně či s naší pomocí změnit svůj dosavadní život nebo podnikání za pomoci našich zkušeností, kontaktů a celkové pomoci.

To vše v českém, slovenském, anglickém, ruském a španělském jazyce!

Zakladatelé projektu:

21979492_847339575441787_1666318638_n

František s rodinou

Investor, milovník přírody a místních lidí, který zde s přestávkami žije již pátým rokem.

WhatsApp Image 2020-10-05 at 15.38.51

Partner projektu

Dominikánská republika se v posledních letech stává stále oblíbenější zemí nejen pro turisty, ale také pro investory. Nejlépe to jde pozorovat v severní části země, kde za poslední dva roky vzniklo nespočet nových hotelů, resortů a restaurací, které poskytly zázemí pro volnočasové aktivity a především pro vodní sporty.

Díky rostoucímu zájmu investorů dojde v blízké době k propojení města Cabarete a vedlejšího většího města Sosua, zastavením celého pobřeží novými objekty.

I my jsme se rozhodli chopit se naší šance a investovat do vybudování Pueblo Checo právě zde. O investicích více zde. Dominikánci jsou známí tím, že si dokáží života naplno užívat. Milují hudbu a tanec, který je bezesporu nedílnou součástí každého jejich dne. Také vy si to s nimi můžete užít a kterýkoli večer navštívit místní bary nebo restaurace, ze kterých stále uslyšíte vycházet rytmy tradiční i moderní latinské hudby.

Ať již hledáte tichou pláž s bílým pískem, kterou budete mít téměř sami pro sebe nebo pláž s restauracemi a bary se skvělým Mojitem na každém kroku, v okolí Pueblo Checo to vše najdete. Na své si přijdou také milovníci vodních sportů. V zimních a letních měsících (období větru) jsou místní podmínky ideální pro kiteboarding a windsurfing. Celoročně pak lze v okolí provozovat surfing, potápění a jízdu na vodních skútrech.

V blízkosti Pueblo Checo se nachází dobře vybavený supermarket, posilovna, obchůdky se suvenýry, půjčovna čtyřkolek a mnoho dalšího. Za zmínku a návštěvu stojí nedaleký kostel, který je určitě velkým zážitkem i pro nevěřící návštěvníky.

Dominikánci říkají: ,,República Dominicana- no problemo…” a tak to doopravdy je. V Dominikánské republice není nic problémem a můžete si zde splnit opravdu téměř všechny Vaše sny.

V případě potřeby, jsme tady my, připraveni udělat vše pro to, abyste si svůj pobyt u nás užili a do Dominikánské republiky se zamilovali stejně jako my.

21979492_847339575441787_1666318638_n

František s rodinou

Investor, milovník přírody a místních lidí, který zde s přestávkami žije již pátým rokem.