Český Penzion

Český Pension je nově vybudovaný projekt v moderním stylu nacházející se v srdci dominikánské vesnice Jardin Deportívo. Jeho dominantou je nádherný velký bazén s jacuzzi a úžasnou tropickou zahradou, kde má každý možnost načerpat tu pravou dominikánskou atmosféru.

Máme zde několik možností ubytování:

  • 7 Pokojů standard: Velký obytný prostor s šatní skříní, vlastní koupelnou a nábytkem z kaobového dřeva.
  • 3 Pokoje exklusive: Exkluzivní pokoje s velkým obytným prostorem, moderním nábytkem, křesly, velkou pohovkou, vlastní koupelnou a terasou.
  • 1 Apartmánový domek: Přízemní domek se dvěma ložnicemi s koupelnami, kuchyní s jídelním prostorem, spíží a příjemnou terasou.

Nedaleko je malý místní obchůdek (Colmado) s potravinami a základními potřebami (větší nákupy s plným sortimentem v supermarketu Yanets v Cabarete).

Jardin Deportívo je čtvrť vzdálená necelé 3 km od turistického centra Cabarete s výbornou dopravní dostupností (moto-taxi (motoconcho), minibus (gua-gua)).

Pláž je vzdálená cca 100 metrů od hotelu. Je liduprázdná, dlouhá cca 7 km, na jedné straně zakončená městem Cabarete a na druhé straně lagunou řeky La Yasica.

Celý projekt je pokryt wifi připojením. Nabízíme možnost stravování snídaně či polo penze Můžete se těšit na usměvavý personál s příjemným vystupováním a na zážitky, které si můžete užít jenom u nás.

Pokoj exclusive 1

Pokoj exclusive 2

Pokoj exclusive 3

Pokoje standart

Apartmánový domek

Exteriér 

Vila Moravia
La Casa Maňanero je k dispozici

Napsat komentář

3 × 2 =